عنوان دوره: دوره مکالمه بزرگسالان:  17 سال به بالا (FCE: First Certificate in English)

هدف این دوره تقویت هر چهار مهارت اصلی:

مهارت گفتاری Speaking

مهارت شنیداری Listening

مهارت خواندن و درک مطلب Reading and Comprehension

مهارت نوشتاری Writing

و هر سه مهارت غیر اصلی  می باشد:

دایره ی لغات Vocabulary

دستور زبان و گرامر Grammar

تلفظ و لهجه Pronunciation and Accent

این دوره شامل 5 ترم آموزشی می باشد.

منبع اصلی تدریس در این سطوح:

کتاب Objective First با ویرایش چهارم در سال 2015 منتشر شده است که از پرفروش ترین کتاب های آزمون اولیه یا همان FCE است که به تازگی منتشر شده است.

این کتاب برای زبان آموزان متقاضی آزمون B2 First انگلیسی کمبریج طراحی گردیده است. کتاب Objective First Fourth Edition شامل موارد امتحانی 2015 و ترکیبی از نحوه برگزاری آزمون در سال های اخیر می باشد که به همراه یک Work Book که شامل تمرینات زبانی و لغاتی که در کتاب  Student موجودند می باشد. علاوه بر کتاب ها یک حلقه لوح فشرده صوتی نیز همراه کتاب بوده که شامل محتوای صوتی داخل کتاب است.

ویژگی های کتاب Objective First

Objective First بیست و چهار بخش را شامل می شود که هر بخش به موضوعی جداگانه پرداخته است. تمرکز این مجموعه بر روی واژگان، گرامر و موارد ضروری که برای آزمون لازم است می باشد. از ویژگی های این مجموعه می توان به سوالات و تمارین متعدد پس از هر درسنامه اشاره کرد. همچنین متن روان و قابل فهم Objective First، باعث می شود که این کتاب به مجموعه ای کاملا خودآموز تبدیل شود. درسنامه ها تقریبا کوتاه بوده هرکدام از آنها برای یک جلسۀ آموزشی کاملا مناسب است.

همچنین این مجموعه دو فایل صوتی را شامل می شود که یکی از آن ها آزمون های دوره های قبل  B2 First را برای شما شبیه سازی می کند که با استفاده از آن می توانید خود را محک بزنید و دیگری به افزایش توانایی های شنیداری شما می پردازد. کتاب های دانش آموز و کتاب کار Objective First از هم تفکیک شده اند که این مسئله به تمرکز شما بر روی هر درس کمک شایانی خواهد کرد…

منابع کمک آموزشی در این سطوح
کتاب داستان  Story Book
فیلم های کمکی مربوطهDVD